ELEKTRIROLLERID JA JALGRATTAD

ELEKTRIAUTO LUQI EV300-M1

Tänavalegaalne elektriline mopeedauto, kus on mugavalt ruumi kahele sõitjale ja võimekas aku, mis võimaldab sõita kuni 60-150 km* kilomeetrit ühe laadimisega. Komplektis kaasas 230V otsikuga laadija kaabel. Lisaks palju lisavarustust: al. veljed, 10.25″ digitaalne näidikuteblokk, el. aknad, bluetooth, puldist lukustatavad uksed, tagurdamise kaamera, ketaspidurid, amortisaatorid, LED tuled ja palju muud.

Oled oodatud proovisõidule meie Tartu esindusse.

HIND | 11,499€  12,999€
ELEKTRIJALGRATAS HECHT BETIS

Hecht Betis elektrijalgratas on vaikne, stiilne  ja keskkonnasõbralik liiklusvahend, mis on varustatud 800W harjadeta elektrimootoriga. Selle elektrijalgratta sõiduulatus on kuni 40km, kuid  sõiduulatust saab suurendada pedaalides nagu jalgrattaga sõites. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Elektrijalgrattaga võib sõita ka kõnniteedel.


 

HIND | 1,349€  1649€
ELEKTRIROLLER CITIS MAX 3-RATTALINE

Tegemist on uue, 2022. aasta mudeliga, millel on kõrge töökindlus. Sobib eriti hästi eakatele inimestele. Sellel elektrirolleril on uuenduslik disain, väga hea kaalujaotus ja mugavad sõiduomadused. Elektrirolleril on mugav ning reguleeritav lai iste, mille käetoed on üles-alla liigutatavad. Sõidulihtsuse tagab kerge manööverdamisvõime ja lisaks tagurpidikäik, mille sisselülitamisel aktiveerub ka helisignaal suurema ohutuse tagamiseks. Sõidule võetud pagasit on võimalik hoiustada istme all olevas panipaigas (mugavalt avatav süütelukust) või jalgade juures olevas väikeses lukustatavas vahes. Ostuga anname kingitusena kaasa ka istme külge kinnitatava korvi. Elektrirolleri laadimispistikul on ees luuk, mis kaitseb seda mustuse eest. On olemas suunatuled ja kõik muud ettenähtud tuled, et liikluses ohutult osaleda. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Sõidukiga voib sõita ka kõnniteedel!


 

HIND | 1,990€  2399€
ELEKTRIROLLER RX-VF1 4-RATTALINE

Elektriroller VM4 on stiilne 4-rattaline pisimopeed, mis on mõeldud rahulikuks ja mugavaks sõitmiseks. Tänu neljale kõrgele rattale ja raamil asetsevatele tugiratastele on masin hästi tasakaalus ja probleemiks pole ka erinevate takistuste ületamine. Pehmed sõiduomadused tänu amortidele ja pehmele istmele (iste on kõrge selja ja peatoega, lisaks ka reguleeritav ja käetoed üles-alla liigutatavad). Väga lihtne manööverdada, kuna lisatud on tagurpidi käik. Tagurdamisel aktiveerub signaal ohutuse tagamiseks. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ei ole vajalik, seega ei ole ka vajalik liikluskindlustuse tegemine. Võib sõita kõnniteedel. Sõidule kaasa võetud pagasit on võimalik hoiustada istme taga olevas kinnises korvis või istme all olevas panipaigas (mõlemad on lukustatavad). Elektriroller on varustatud suunatuledega, piduritulega, lähitule -ja kaugtulega. Tänu kompaktsele disainile on rolleriga võimalik sõita ka kitsamates oludes


 

HIND | 2,299€ 2699€
ELEKTRITÕUKERATAS HECHT 5125

Elektritõukeratas, mis on varustatud 250W elektrimootoriga. Tõukeratta laadimisaeg on umbes 3-5 tundi ja sõiduulatus kuni 15km. Tugev konstruktsioon, mis on kergesti kokkupandav transportimise või hoiustamise jaoks. Kaalub kõigest 10.5kg. Sõidumugavuse tagab tagumine amordi süsteem. Hämaraks ajaks on ees ja taga LED tuled. Spidomeetriga multifunktsionaalne digitaalne ekraan ja lisaks ka võimalus nutitelefoni paigaldada vastav rakendus, et näha tõukeratta parameetreid ja muud. Varustatud ka USB pesaga, mille kaudu võimalik näiteks telefoni laadida. Tasuta transport kulleriga soovitud aadressile


HIND | 235€  369€
ELEKTRIJALGRATAS VOLTA VB1

Kvaliteetne ja soodne linnaratas Volta VB1 on kokkupandava alumiiniumraamiga, mis teeb ratta transportimise ja hoidmise võimalikuks ka kitsamates tingimustes. Jalgrattal on tagamootor 250W ja ketaspidurid mõlemal rattal. Kokkuklapitav raam.


 

HIND | 789€
ELEKTRIJALGRATAS VOLTA VSM

Pisimopeed, millel on väga madal elektrikulu ja sõiduulatus kuni 55km. Ühtlasi on elektriroller varustatud jalapedaalidega tänu millele saab masinaga edasi sõita ka siis, kui aku on tühjaks saanud. LED tehnoloogiaga esituli (päevatuli “Angel Eye” + lähituli), lisaks olemas ka tagatuli ja signaal.Pehmema sõitmise tagavad topeltamordid ja pagas on võimalik panna ees asetsevasse korvi. Robustse mustriga rehvid tagavad hea pidamise ka talvistes oludes.


 

HIND | 899€  1099€
ELEKTRIJALGRATAS VOLTA VB2

Tänu kokkulapitavale raamile ja akutoitel mootorile on VB2 alati sinuga kõikjal kuhu sa lähed! VB2 Fatbike on eriti sobilik sõitmiseks pehmetes tingimustes- liival ja poris. VB2 Fatbike’i paksud rehvid kannavad hästi ka seal, kus tavaline maastikuratas läbi vajub või kinni jääb. Raske on leida kohta, kust fatbike’ga läbi ei pääse.on VB2 sinu parim kaaslane, mis viib sind ühest kohast teise.


HIND | 949€
ELEKTRISKUUTER VOLTA VT3 PRO (3-rattaline)

Volta VT3 Pro elektriline kolmerattaline transpordivahend tagab oma elektroonilise käigukastiga manööverdusvõime edasi ja tagas


HIND | 899€